دستگاه بزرگ کننده سینه پستان

دستگاه بزرگ کننده سینه طبی خارجی

دستگاه بزرگ کننده سینه طبی خارجی

برای داشتن سینه های بزرگ و خوش فرم شما نیازمند به یک برنامه ورزشی دقیق و منظم و همچنین رژیم غذایی خوب و سالم هستید اما هستند کسانی که به صورت ژنتیکی هم دارای سینه های بزرگ و سفتی هستند. برای دختران و خانم هایی که به دلایل مختلفی همچون ژنتیکی و ارثی بودن دارای سینه های کوچک و رشد نیافته ای هستند هم می توان با روشهای ساده و مکمل دیگری باعث رشد سینه ها و بزرگ تر شدن سینه ها شد, مثلا ورزش های قدرتی بر روی عضلات سیته ای و یا خوردن خوراکی های بزرگ کننده سینه مثل گیاه پیوراریا میریفیکا و ریشه قاصدک و شنبلیله و نخل اره ای و… و یا استفاده از دستگاه بزرگ کننده سینه طبی خارجی و کرم حجم دهنده سینه و ژل بزرگ کننده سینه و لوسیون سینه و سرم فرم دهنده سینه و بدن و… استفاده نمایید.

محصولات عزضه شونده»

ژل فرم دهنده سینه سیتونیک PHYTOMER با شماره پروانه بهداشتي : ۱۰۷۷۲۱۰۱۲۰۱۱

کرم فرم دهی ژل سفت کننده سینه الانسیل گلنیک GALENIC شماره پروانه بهداشتي : ۱۱۰۸۱۱۰۱۲۰۰۹

کرم سفتی و فرم دهنده سینه ژله فررز GELLE FRERE با شماره پروانه بهداشتي : ۱۳۷۵۰۸۲۹۴۷۲۵۵۶۱۶

سرم حجم دهنده سینه باسن کرم بزرگ کننده باسن تالیکا با کد بهداشتی 1256110130230016

کرم سینه والنسی با شماره مجوز بهداشتی ۱۱۹۳۱۴۷۵۴۹۲۶۲۸۰۴

ژل بزرگ کننده سینه ماتیس MATIS با شماره پروانه بهداشتي : ۱۰۰۹۵۱۰۱۲۰۷۴

کرم سفت کننده سینه اسپا وژتال با شماره پروانه بهداشتي : ۱۰۲۱۹۱۰۱۲۲۴۴

کـرم فـرم دهنـده بـدن دکتر مورد – Murad Body Firming Cream

شماره پروانه بهداشتي : ۱۰۷۸۰۱۰۱۲۰۵۲

کد بهداشت: 675/29832

دستگاه بزرگ کننده سینه آدونیس

دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه بهترین روش بزرگ کردن سینه ها و فرم دهی و سفت کردن سینه و پستان

زیبایی اندام بانوان از ملاک های مهم در سلامت و روحیه و فعالیت های روزانه آنها می باشد. هرچقدر که زنان جامعه دارای سلامت بهتر از لحاظ روحی و جسمی باشند می توانند در عملکرد پایه ای در جامعه که وظایفی همچون تربیت فرزند و همسرداری می باشد موثر خواهد بود. خانم هایی که دارای اندام زیبا و خوش فرم می باشند در زندگی و روابط زناشویی خود نیز دارای موفقیت بیشتری هستند و این برای دوام و استحکام روابط زناشویی بسیار مهم و ارزنده می باشد. یکی از مهمترین اندام زنان که در جذب همسر و همچنین در اندام زیبا و اندام خوش فرم اثر فراوان دارد داشتن سینه های بزرگ و سینه های خوش فرم و پستان های زیبا می باشد.

خرید دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه اصل
خرید دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه اصل

خانم ها برای فرم دهی به سینه های خود می توانند از تمرینات ورزشی بزرگ کننده سینه در منزل و یا با باشگاه ورزشی رفتن و استفاده از وسایل تخصصی تر جهت پرس سینه و پرس بالا سینه می توانند موجب بزرگ شدن سینه ها و بالا کشیدن سینه ها و فرم دادن به سینه ها ی خود شوند. اما با توجه به نوع آناتومی بدنی در بانوان نسبت به آقایان انجام تمرینات ورزشی نمی تواند در بزرگ کردن سینه ها و سفت کردن سینه ها اثر صد در صدی را داشته باشند; پس خانم ها می توانند از ابزار طبی دیگر همچون دستگاه بزرگ کننده سینه بانوان که یک دستگاه طبی-توانبخشی می باشد جهت بزرگ کردن سینه ها و فرم دادن به سینه ها ی خود استفاده نمایند.

خرید وکیوم سینه اصل خارجی
خرید وکیوم سینه اصل خارجی

دستگاه بزرگ کننده سینه باعث افزایش خونرسانی و تغذیه ی مناسب بافت اسفنجی سینه ها شده و در مدت زمان کوتاه باعث فرم دهی سینه ها و بالا کشیدن سینه ها و بزرگ تر شدن سینه ها می گردد. دستگاه بزرگ کننده سینه بانوان دارای استاندارد بوده و هیچگونه عوارضی را ندارد. اما یک نکته بسیار مهم:

لینک خرید دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه و فرم دهنده سینه طبی اصل

لینک خرید محصول


فروشگاه ابران کیش کالا تنها نمایندگی رسمی دستگاه وکیوم سینه بانوان طبی توانبخشی اصل می باشد و هیچگونه نمایندگی مجاز دیگری ندارد!

جهت مشاوره و خرید دستگاه وکیوم سینه بانوان با همکارانمان در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما

نکته:

لطفا برای حفظ سلامتی خود از خرید محصولات ارزان قیمت و تقلبی اکیدا خودداری فرمایید!


در زیر به بررسی دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه بانوان طبی اصل برای شما عزیزان می پردازیم:

استفاده از پمپ های بزرگ کننده سینه یا دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه :

دستگاه وکیوم سینه یا همان دستگاه بزرگ کننده سینه که یک وسیله ای پزشکی و دارای ایمنی می باشد برای حجیم کردن سینه ها و  افزایش سایز سینه ها و بزرگ کردن سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد/

بزرگ کردن سینه ها با روش طب سنتی
بزرگ کردن سینه ها با روش طب سنتی

دستگاه بزرگ کننده سینه و یا دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه یک انتخاب بسیار مناسب و فوق العاده جهت بزرگ کردن طبیعی سینه ها در خانم هایی است که برای افزایش سایز سینه ها ی خود مایل به استفاده از انواع قرص های هورمونی و جراحی زیبایی سینه (عمل پروتز سینه)نمیباشند……استفاده از دستگاه بزرگ کننده سینه خیلی ساده و راحت بوده و اصلا جا و فضای زیادی را اشغال نمی کند و دارای مزایا و فواید بسیار زیادی برای سلامت سینه ها می باشد; درحالیکه عوارض جانبی نیز اصلا ندارد. با دانستن و فهمیدن مزایا و فواید دستگاه بزرگ کننده سینه در پیشگیری از سرطان سینه می توانید با خیال راحت از دستگاه وکیوم سینه استفاده  نمایید و به سینه های خوش فرم و سینه های بالا کشیده شده دست پیدا کنید/ :-)

به همراه هر خرید دستگاه بزرگ کننده سینه خارجی یک جفت چسب سینه برلیفتس آلمان چسب فرم دهنده سینه و چسب بالا برنده سینه (ضدآب) به همراه دستگاه وکیوم سینه خود هدیه بگیرید.

دستگاه بزرگ کننده سینه بطور کلی شامل قطعات و متعلقات زیر در داخل بسته بندی می باشد…:

 1. از 2 کاپ بادکش ( یک عدد کاسه برای افزایش سایز سینه در دوره اول و کاپ دیگر برای افزایش سایز سینه در مرحله دوم )./
 2. یک عدد وسیله پمپ کننده که می تواند الکتریکی یا دستی باشد تشکیل شده است(با توجه به دستگاه وکیوم سینه پنوماتیک یا دستگاه وکیوم سینه الکترومغناطیسی)/
 3. رابط ارتباطی بین کاپ ها و دستگاه بزرگ کننده سینه /

بزرگ گردن سینه ها

قیمت دستگاه وکیوم سینه باسن اصل با یک سال خدمات پس از فروش:    475000 تومان

قیمت دستگاه وکیوم سینه :   250000 تومان

قیمت دستگاه پمپ بزرگ كننده سينه باسن الکترونیکی خارجی کاپ بزرگ:   895  هزار توامان

“لطفا برای خفظ سلامتی خود دستگاه وکیوم سینه اصل طبی را خریداری نمایید.”


بطور کلی می توان بیان کرد که دستگاه بزرگ کننده سینه ( دستگاه وکیوم سینه ) از طریق روشهای زیر به رشد سینه ها و حجیم کردن سینه ها و بزرگ کردن سینه ها و بالا کشیدن سینه ها کمک می کند…:

 1. باتوجه به کششی که توسط پمپ در بافت سینه ایجاد می شود باعث متورم شدن و افزایش خونرسانی برای رشد سینه ها و بزرگ کردن سینه ها می گردد. بزرگی و افزایش حجمی که در بافت اسفنجی سینه ها ایجاد می شود در اثر کشیده شدن بافتهای چربی و چربیها به درون سلولهای سینه ای می باشد…/
 2. پمپ بزرگ کننده سینه ( دستگاه  وکیوم سینه ) به غدد پستانی اجازه می دهد تا  جایی که امکان بزرگ شدن دارند، رشد کنند و بزرگ شوند. بعلاوه موجب متعادل شدن هورمونهایی می شودکه مسئول سفت کردن سینه ها و جوانی سینه ها و از بین برنده چین و چروک های بر روی سینه هستند.
 3. عملکرد کلیدی این پمپ ها ( دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه ) کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید می باشد….ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافت ها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافت های سالم و جدید می شود را تقویت می کند وباعث فرم دادن به سینه ها و سفت شدن سینه ها و بزرگ کردن سینه میگردد./

فرم سینه و اندازه سیاز سینه

استفاده از دستگاه  وکیوم سینه میتواند حدود 1الی2 سایز اندازه سینه ها را بزرگ کرده و همچنین باعث سفت شدن سینه ها و فرم دهی سینه ها گردد/

شما برای گرفتن یک نتیجه بهتر باید روزانه 2 بار و حداقل بین 1تا3 ماه از دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه برای بزرگ کردن سینه ها و فرم دهی سینه ها ی خود استفاده نمایید/

بکار بردن دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه با دیگر روشهای طبیعی ( لاغر کردن شکم و چربی سوزی سریع و کاهش سایز سریع با استفاده از ژل لاغری سه روزه برای بزرگ تر نشان دادن سینه ها ) که در این مقاله ذکر شده است می تواند فرایند بزرگ شدن سینه ها را به مراتب سرعت بیشتری بخشید.

فرم سینه ها

بنابراین توصیه می شود دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه را با چند تا از روشهای طبیعی ( تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه ها که در سایت رسمی فروشگاه ایران کیش کالا موجود است ) تلفیق کرده و مورد استفاده قرار بدهید تا به نتیجه بهتر و مناسب تر و ماندگار تر دست پیدا کنید.


فروشگاه ایران کیش کالا تنها نمایندگی رسمی دستگاه وکیوم سینه اصل با یک سال خدمات پس از فروش

1 سوال:

آیا شما هم بدنبال داشتن سینه های بزرگ و پستان های زیبا هستید و میخواهید سینه ای بزرگ تر ، سینه زیباتر و ثابت تر و سالم تری داشته باشید؟؟


کارکرد دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه کاملا تضمینی است و ۱۰۰%عملی میباشد برای همه سنین و همه سایز سینه ها قابل استفاده می باشد.

لطفا باخرید محصولات ارزان قیمت کیفیت دستگاه و سلامت خود را به خطر نیندازید!

بزرگ کردن سینه

با خرید هر دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه خارجی یک جفت چسب سینه برلیفتس آلمان که برای فرم دهی سینه ها و بالا کشیدن سینه ها میباشد نیز هدیه ببرید.

لینک خرید دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه

لینک خرید محصول

باخرید محصولات ارزان قیمت کیفیت دستگاه و سلامت خود را هرگز به خطر نیندازید!

دستگاه وکیوم سینه در تهران در همان روز به درب مزل شما ارسال میگردد…

قیمت خرید دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه اصل طبی همراه با یک سال خدمات پس از فروش:

475000 تومان

قیمت دستگاه وکیوم سینه :   250000 تومان

دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه با کاپ کوچک متوسط بزرگ :

460000  تومان

قیمت خرید دستگاه وکیوم سینه اصل طبی همراه با یک سال خدمات پس از فروش:

175000 تومان

قیمت دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه :

 430000 تومان

دستگاه وکیوم سفت کننده سینه و بزرگ کننده سینه و فرم دهنده سینه اصل : 295,000 و 475000 تومان

دستگاه وکیوم سینه برقی :

 550 و660 و 922 هزار تومان

قیمت دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه طبیعی :

کرم بزرگ کننده سینه و پستان و باسن :

195 , 238 , 370 , 580 , 625 , 752 , 940 تومان

ژل سینه :

238000 و 467000 و 580000 تومان

سرم فرم دهنده سینه

209,400  و  752000 تومان

دستگاه بزرگ کننده سینه اصلی


موثرترین و تنها رمز این خواسته ی شما در یک عدد دستگاه کوچک میباشد که 100% هم برای شما یک نتیجه ی مثبت و فوق العاده را به همراه خواهدداشت. #دستگاه-وکیوم-سینه یا دستگاه سالونمی بزرگ کننده سینه بانوان با پیروی از روش های علمی طراحی شده است و بعنوان 1محصول بین المللی موفق در زیبایی سینه ی خانم ها شناخته شده است.این محصول نتیجه تحقیقات علمی انجام شده در طی سالیان دراز و متمادی می باشد و هیچ گونه دارو و یا تزریقی را شامل نمی شود!!

روش کاربرد دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه کاملا ساده و آسان می باشد و در یک دوره ی کوتاه مدت و به صورت بسیار موثر و بی خطر سینه شما را بزرگ تر می کند. این محصول( دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه ) توسط صدها شخص و دکتر مورداستفاده قرارگرفته است که این موضوع میزان موفقیت آن را برای شما چشمگیرتر می کند…/

دستگاه بزرگ کننده سینه آدونیس اصل
دستگاه بزرگ کننده سینه آدونیس اصل

دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه برای درمان چه مشکلاتی مناسب می باشد؟؟

 1. برای خانم هایی با قفسه سینه صاف با پستان های شل و افتاده/
 2. برای خانم هایی با نوک پستان چروک و جمع شده/
 3. برای خانم هایی با سینه های کوچک و رشد نیافته/
 4. برای خانم هایی با افتادگی سینه بر اثر شیردهی و یا افزایش سن و سال/
روشهای صحیح برای بزرگ کردن سایز سینه و پستان
روشهای صحیح برای بزرگ کردن سایز سینه و پستان

\ تنها نمایندگی رسمی دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه اصل با یک سال خدمات پس از فروش /

در صورتی که دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه برطبق دستورالعمل پیشنهاد شده مورد استفاده قرار بگیرد؛ نتیجه ی حاصل شده برای شما ثابت می باشد./ دستگاه قیمت مناسبی دارد و آن را درهرزمانی که نیازباشد میتوانید بکار بگیرید…/

نکته:

توجه داشته باشید که فروشگاه ایران کیش کالا در قبال محصولات مشابه در فروشگاه های دیگر هیچ گونه مسئولیتی ندارد…!


دستور العمل استفاده از دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه :

کاپ های دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه را به صورت یک به یک بر روی سینه ها بصورت کاملا افقی قرار دهید و سپس به اندازه ی کافی تلمبه بزنید……محفظه ها را بعد از تقریبا 10-دقیقه بازنمایید….توجه داشته باشیدکه تا 3-روز هوای داخل محفظه را زیاد خالی نفرمایید/

در ضمن ممکن هست که تا چند روز ابتدایی دردی بسیارخفیف در سینه ها احساس شود که این درد ناشی از افزایش حجم آنها بوده و دردی که در این مدت درمان احساس میشود کاملا طبیعی میباشد.بهتر است که هرروز در هرصبح و هرشب این عمل را تکرارنمایید تا اندازه ی سینه شما به اندازه مورد نظرتان برسند…/

نرمال ترین زمان درمان برای 2-ماه می باشد/درضمن اینکه بعد از این مدت درمان با ( دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه ) لازم است که هر هفته چند بار از دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه استفاده نمایید تا همیشه حالت خود را حفظ نمایند…/

بزرگ کردن سینه


عوارض جانبی دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه :

 • تاکنون هیچگونه عوارض جانبی از مصرف این دستگاه گزارش نشده است .

تاییدیه های دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه :

 • دارای تاییدیه CE-اروپا/
 • سازمان غذا و داروی آمریکا-FDA /
 • دارای تاییدیه سازمان پزشکان جهانی/
 • منبع-طب-پارسی/

سینه و پستان

محصولات عزضه شونده»

ژل فرم دهنده سینه سیتونیک PHYTOMER با شماره پروانه بهداشتي : ۱۰۷۷۲۱۰۱۲۰۱۱

کرم فرم دهی ژل سفت کننده سینه الانسیل گلنیک GALENIC شماره پروانه بهداشتي : ۱۱۰۸۱۱۰۱۲۰۰۹

کرم سفتی و فرم دهنده سینه ژله فررز GELLE FRERE با شماره پروانه بهداشتي : ۱۳۷۵۰۸۲۹۴۷۲۵۵۶۱۶

سرم حجم دهنده سینه باسن کرم بزرگ کننده باسن تالیکا با کد بهداشتی 1256110130230016

کرم سینه والنسی با شماره مجوز بهداشتی ۱۱۹۳۱۴۷۵۴۹۲۶۲۸۰۴

ژل بزرگ کننده سینه ماتیس MATIS با شماره پروانه بهداشتي : ۱۰۰۹۵۱۰۱۲۰۷۴

کرم سفت کننده سینه اسپا وژتال با شماره پروانه بهداشتي : ۱۰۲۱۹۱۰۱۲۲۴۴

کـرم فـرم دهنـده بـدن دکتر مورد – Murad Body Firming Cream

شماره پروانه بهداشتي : ۱۰۷۸۰۱۰۱۲۰۵۲

کد بهداشت: 675/29832


 فروشگاه ایران کیش کالا تنها نمایندگی رسمی دستگاه وکیوم سینه بانوان طبی توانبخشی اصل می باشد و هیچگونه نمایندگی مجاز دیگری ندارد!

 فروشگاه ایران کیش کالا هیچگونه نماینده دیگری در کشور ندارد و دستگاه های وکیوم سینه شرکت های دیگر را از لحاظ حفظ سلامتی و کیفیت محصول و اصل بودن محصول به هیچ عنوان تایید نمیکند !

جهت مشاوره نیز میتوانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما

قیمت خرید دستگاه وکیوم سینه اصل طبی همراه با یک سال خدمات پس از فروش:

175000 تومان

قیمت دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه :

 430000 تومان

دستگاه وکیوم سفت کننده سینه و بزرگ کننده سینه و فرم دهنده سینه اصل : 295,000 و 475000 تومان

دستگاه وکیوم سینه برقی :

 550 و660 و 922 هزار تومان

قیمت دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه طبیعی :

کرم بزرگ کننده سینه و پستان و باسن :

195 , 238 , 370 , 580 , 625 , 752 , 940 تومان

ژل سینه :

238000 و 467000 و 580000 تومان

سرم فرم دهنده سینه

209,400  و  752000 تومان
خرید دستگاه فرم دهنده بزرگ کننده سینه shu teng
خرید دستگاه فرم دهنده بزرگ کننده سینه shu teng

خرید دستگاه بزرگ کننده سینه اصل دستگاه بزرگ کننده سینه اصلی

کرم حجم دهنده و افزایش سایز سینه و باسن
کرم حجم دهنده و افزایش سایز سینه و باسن

دستگاه بزرگ کننده سینه پستان

کرم سینه دکتر راشل
کرم بزرگ کننده سینه دکتر راشل
کرم سفت کننده فرم دهنده سینه و پستان
کرم سفت کننده فرم دهنده سینه و پستان

دستگاه وکیوم سینه بزرگ کننده پستان

دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه بانوان
دستگاه بزرگ کننده سینه

کرم بزرگ کننده سینه

کرم فرم دهنده و بزرگ کننده سینه
کرم سینه

دستگاه وکیوم سینه بانوان سرم بزرگ کننده سینه سه کاره تالیکا دستگاه فرم دهنده بزرگ کننده سینه چسب سینه برلیفتس آلمان نامرئی خرید دستگاه بزرگ کننده سینه اصل

کرم بزرگ کننده سینه تالیکا
کرم بزرگ کننده سینه تالیکا
ژل بزرگ کننده سینه Dr James Breast Gel
ژل بزرگ کننده سینه Dr James Breast Gel

فروشگاه ایران کیش کالا تنها نمایندگی رسمی کرم سینه های سفت کننده سینه اصل ژل خحم دهنده سينه و کرم بالا برنده سینه و فرم دهنده سینه بانوان و دستگاه وکیوم سینه بانوان طبی توانبخشی اصل می باشد و هیچگونه نمایندگی مجاز دیگری ندارد!

جهت مشاوره و خرید دستگاه فرم دهنده سینه بانوان با همکارانمان در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا تماس حاصل فرمایید:

تماس با ما

8 نظر

 • نفس افخمی

  من تقریبا توی 18روز از دستگاه بزرگ کننده سینه که ازتون خرید کردم یک سایز افزایش سایز سینه داشتم و فرم دهی بسیار خوب و قشنگی واسم داشته. خواستم از محصولات خوب و با کیفیت و پشتیبانی خوبتون تشکر کنم.
  می سی :-)

 • زینب

  سلام من هرچقدر نگاه کردم شماره مشاوراتونو پیدانکردم.میشه درمورد تماس با مشاورین راهنماییم کنید؟

  • ا

   سلام خانم بهزادی. وقتتون بخیر.
   میتونید داخل سامانه فورشگاه ایران کیش کالا و یا شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

   شاد پیروزمند باشید.
   مدیریت فروشگاه ایران کیش کالا – تنها نمایندگی رسمی دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه و باسن خارجی برقی و الکترونیکی طبی توانبخشی اصل با 1 سال خدمات پس از فروش

 • الی

  2تا کاپ داره برقی هست

  • ا

   بله دستگاه بزرگ کننده سینه برقی دارای 2 کاپ می باشد

 • الی

  سلام خسته نباشید ببخشید من دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه دو پمپه برقی صورتی رو میخواستم میشه لطف کنید قیمت رو بگید ممنون

 • شهره اسلامی

  من کرم فرم دهی سینه و دستگاه سفت کننده فوری سینه رو ازتون خرید کردم و بعد از شیردهی که آویزانی سینه برام بوجود اومده بود رو توی این 2 هفته استفاده بسیار خوب درمان کرده و ممنونم از محصولات خوب و با کیفیتتون.
  می سی :-)

  • مدیریت

   سلام خانم اسلامی. وقت شما بخیر.
   از اینکه از خرید ژل حجم دهنده و کرم بزرگ کننده سینه و دستگاه سفت کردن و فرم دهی سینه بانوان طبی رضایتمند بوده اید بسیار خوشحال و خرسندیم و به شما بزرگوار پیشنهاد می کنیم و انشاالله همیشه شاد و سلامت باشید.

   موفق و پیروز باشید.
   مدیریت فروشگاه ایران کیش کالا – تنها نمایندگی رسمی دستگاه وکیوم بزرگ کننده سینه بانوان طبی توانبخشی بانوان اصل با یک سال خدمات پس از فروش و کرم حجم دهنده و ژل بزرگ کننده سینه و سرم سینه اصل لانگ وی دارای مجوز بهداشت و برچسب شبنم.

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *