عوارض ژل لاغری ماکاس

روش آسان برای خلاصی از چاقی شکم و لاغری پهلو

روش آسان برای خلاصی از چاقی شکم و لاغری پهلو

اضافه وزن و چاقی بیشتر خود را از ناحیه شکم و پهلوها نشان می دهد و اگر شما دارای اضافه وزن باشید بیشتر دوست دارید شکم خود را لاغر کنید و چربی پهلو های خود را برطرف کنید تا اندام زیباتر و لاغر تری را داشته باشید که انجام این کار نیازمند به یک برنامه ریزی دقیق و منسجم که شامل ورزش و تمرین ورزشی منظم و تغذیه حساب شده و رژیم غذایی سالم و استفاده از برخی مکمل لاغری های موضعی همچون ژل لاغری شکم و کرم چربی سوز پهلو است تا خیلی سریع لاغر شوید و از شر این چربی های زائد و اضافی خلاص شوید. در این مطلب برای شما بزرگواران چهار روش آسان برای خلاصی از چاقی شکم و لاغری پهلو را ارائه کرده ایم که امیدواریم از مطالعه آن در رسیدن به اندام خوش فرم تر قدمی بردارید.

ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ macas

چربی پهلوهای خود را سه سوته آب کنید + چهار روش ارزان برای خلاصی از چاقی شکم و پهلو ها

چاقی دور شکم عوارض متعددی برای بدن دارد که میتوان با راهکار‌هایی ساده این چاقی موضعی را برطرف کرد.

به گزارش سلامت و زیبایی ایران کیش کالا چربی دور شکم یکی از مشکلاتی است که بیشتر افراد با آن دست و پنجه نرم میکنند و ظاهری نامناسب به آنها میدهد، علاوه بر آن با ابتلا به دیابت نوع 2 و بیماریهای قلبی و عروقی در ارتباط مستقیم است. از بین بردن چربی‌ های دور شکم و پهلو ها مزایای بسیاری برای سلامتی شما دارد و به افزایش طول عمر شما بسیار کمک میکند پس همین امروز را با ساده ترین روش شروع کنید و خود را به وزن ایده آل و ناحیه سبز سلامتی برسانید.

چربی شکم بطور معمول با اندازه‌گیری دور کمر مشخص میشود؛ اگر میزان چربی »

 1. در مردان بیشتر از 102 سانتیمتر
 2. و 88سانتی در زنان باشد

افراد به عنوان چاق در ناحیه شکم شناخته میشوند.

روش لاغر شدن سریع

خوشبختانه استراتژیهای مختلفی برای کاهش چربی دور شکم وجود دارد که میتواند به رفع هرچه ساده‌ تر این مشکل سلامتی کمک کند.

 

کربوهیدرات را در رژیم غذایی خود کم کنید

کربوهیدرات‌ ها تاثیری بالا در چاقی بدن دارند و بر اساس بسیاری از مطالعات زمانیکه افراد کربوهیدرات رژیم غذایی خود را کاهش میدهند براحتی میتوانند وزن کم کنند.

لاغری با رژیم غذاییبرخی مطالعات درباره رژیم غذایی کم کربوهیدرات و کربوهیدرات بالا نشان داده است که »

رژیم غذایی دارای کربوهیدرات کم تاثیر چندانی بر چاقی‌ های شکمی ندارند، اما بطور کلی اجتناب از مصرف کربوهیدرات‌ های فرآوری شده مانند »

 • شکر
 • آبنبات
 • نان سفید

و غیره میتواند میزان پروتئین دریافتی بدن را افزایش دهد البته رژیم غذایی کم کربوهیدرات تایرات دیگری هم در سلامت دارد از جمله آنکه از ابتلا به دیابت نوع 2 جلوگیری میکند./


ورزش را فراموش نکنید

جنب و جوش و ورزش کردن عامل مهمی در کاهش چربی دور شکم است و یکی از بهترین راهها برای داشتن زندگی سالم و طولانی محسوب میشود؛ ورزش‌ های هوازی مانند پیاده‌روی، دویدن و شنا تاثیری بالا در کاهش چربی دور شکم دارند و این موضوع در بسیاری از مطالعات مورد توجه قرار گرفته است//

بهترین تمرین ورزشی برای لاغری سریع شکم پهلو

همچنین برخی مطالعات دیگر دریافته‌ اند تحرک بطور کلی میتواند از تجمع چربی در اطراف شکم جلوگیری کند، علاوه بر آن تحرک میتواند التهاب، قند خون بالا و متابولیسم غیر طبیعی را بهبود دهد زیرااین عوارض ناشی از چربی پهلو و دور شکم است.//


شکر و نوشیدنی‌ های شیرین را فراموش کنید

اضافه کردن شکر به نوشیدنیها اقدامی بسیار ناسالم است زیرا طبق یافته‌ های مطالعات انجام شده این کار باعث ضرر به متابولیسم بدن میشود./

شکر حاوی گلوکوز و فروکتوز است؛ فروکتوز میتواند قند اضافی را در کبد متابولیزه کند. وقتی بدن با شکر اضافه مواجه میشود کبد آن را جذب میکند و به ناچار بدن دچار چاقی میشود. مطالعات بسیاری نشان داده‌ اندکه شکر اضافی بیشتر ناشی از فروکتوز است که میتواند تجمع چربی در شکم و کبد را افزایش دهد.

 • مطالعات نشان میدهد نوشیدنی‌ های شیرین 60% خطر ابتلا به چاقی را در کودکان افزایش میدهد هر فردی بایستی تلاش کند تا مقدار شکر موجود در رژیم غذایی روزانه خود را کاهش دهد.//
راههای پیشگیری از چاقی در کودکان
راههای پیشگیری از چاقی در کودکان
 • مقدار فروکتوزی که هر فرد از طریق میوه دریافت میکند در مقایسه با نوشیدنیهای شیرین غیر قابل قیاس است.

پروتئین را در رژیم غذایی را افزایش دهید

پروتئین یکی از مهمترین ماکرومغذی‌ ها برای کاهش وزن محسوب میشود و این عامل میتواند با افزایش 80 الی 100کالری متابولیسم بدن کمک کند 441کالری روزانه کمتر مصرف کنیم.

اگر قصد لاغر شدن دارید پروتئین میتواند 1راهکار موثر برای کاهش وزن شما باشد که نه تنها به کاهش وزن کمک میکند بلکه از اضافه وزن جلوگیری خواهد کرد../

جدول کالری فعالیت های روزانه pdf
با روشی ساده هر هفته 1کیلو لاغر شوید

مستندات بسیارنشان میدهدکه پروتئین بطور ویژه برای مقابله با چربی دور شکم و پهلو و کمر مناسب است، مطالعه دیگری نشان میدهد کربوهیدراتهای فرآوری شده و روغن با افزایش احتمال ابتدا به چربی شکمی موثر است و در این میان میوه و سبزی به کاهش این معضل کمک میکند، بنابراین سعی کنید تا مصرف :

 • تخم مرغ
 • غذا‌های دریایی
 • میگو
 • لبنیات
 • و آجیل

را در برنامه غذایی افزایش دهید تا به کاهش چربی شکمی کمک کنید.

برای لاغری و کاهش وزن میوه‌ خشک بخورید
برای لاغری و کاهش وزن میوه‌ خشک بخورید

حتی اگر افرادی گیاه‌ خوار هستند باید جایگزین‌ های که حاوی پروتئین در رژیم غذایی خود بگنجانیم علاوه بر آن مصرف روغن نارگیل در برنامه غذایی روزانه باعث کاهش چربی شکمی میشود.

سلامت و زیبایی ایران کیش کالا
IKishKala.ir

 

فروشگاه ایران کیش کالا تنها نمایندگی رسمی ژل لاغری سینره ساخت ایران و ژل ماکاس اسلیمینگ macas اصل و ژل لاغری سوماتلین ایتالیایی و لوسیون لاغری ناکی NAQI اصل می باشد و جهت سفارش و خرید ژل لاغری قوی و متناسب با شرایط بدنی و فیزیکی و سن و سال خود می توانید با همکارانمان در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا تماس حاصل فرمایید:

تلفن تماس:تماس با ما

ژل لاغری سینره
کرم لاغری سینره ساخت ایران
کرم فرم دهنده سفت کننده سینه راسن
کرم سفت کننده سینه ژل فرم دهنده راسن Rassan
کرم فرم دهنده بدن ليراک سری Body Slim
خرید ژل فرم دهنده بدن ليراک سری Body-Slim
ژل لاغری سوماتلین ژل لاغری توتال بادی Total Body
Total Bady Somatoline slimming gel
کرم چربی سوز لاغری جلبک دریایی والنسی valensey
کرم چربی سوز لاغری جلبک دریایی والنسی valensey
کرم فرم دهنده بدن بیوتی سا
کرم فرم دهنده بدن بیوتی سا
مرکز خرید ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل
مرکز خرید ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل
ژل لاغری سه روزه اصل
ژل لاغری 3 days
ژل لاغری پنبه ریز
ژل لاغری پنبه ریز

ژل لاغری آکادمی

خرید ژل لاغری سه روزه فوق العاده قوی
خرید ژل لاغری سه روزه فوق العاده قوی
کرم چربی سوز شکم ژل لاغری قوی
کرم چربی سوز شکم ژل لاغری قوی ساخت ایران

لینک خرید محصول

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *